تعاونکده
صفحه اصلی تعاونی ها

   

   

محصولات کشاورزی

شنداله

  اخبار و مصاحبه با فرهنگ کار جمعی نواقص و مشکلات در بخش تعاون رفع می شود

رئیس اتاق تعاون استان  خراسان رضوی، گفت: خوشبختانه همگرایی و هم افزایی خوبی در بخش تعاون با حضور اعضای هیئت رییسه جدید شکل گرفته است و امیدواریم بتوانیم از این ظرفیت در جهت ارتقاء اتاق و استمرار خدمات به شرکت های تعاونی و اتحادیه ها استفاده کنیم.

 سید حسین مجتبوی رئیس اتاق تعاون استان خراسان رضوی گفت: در اتاق تعاون استان کار جمعی، خرد جمعی و یک حرکت جدید بر مبنای قوانین و دستورالعمل ها عینیت و توسعه پیدا کرده است و اعتقاد داریم با فرهنگ کار جمعی نواقص و مشکلات در بخش تعاون نیز انشاءا… مرتفع خواهد شد.

محمد سنجری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، نیز در دیدار با هیئت رییسه اتاق تعاون استان که به مناسبت گرامیداشت هفته تعاون صورت گرفت گفت: اعتقاد و اولویت ما و آنچه برای ما حائز اهمیت است همراهی، همدلی، سلامت کاری و حرکت بر مدار قانون است.

هم زمان با گرامیداشت هفته تعاون مدیرکل، مدیریت تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی و مدیریت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مشهد با حضور در اتاق تعاون استان با اعضای هیئت رییسه این اتاق دیدار و گفت و گو کردند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی اظهار کرد: نگاه و نگرش ما در استان استفاده از تمامی ظرفیت ها و توانمندی های بسیار خوبی است که در اتحادیه ها و شرکت های تعاونی استان وجود دارد و اتاق می بایست از این ظرفیت ها بدرستی در مقام تصمیم گیری، تصمیم سازی و اجرای قوانین بخش تعاون استفاده کند.

وی در ادامه افزود: ما ظرفیت های بسیار ارزشمند و خوبی در استان داریم که باید این ظرفیت ها در کنار هم قرار گرفته شود و از آنها برای تقویت و ارتقاء بخش تعاون استفاده کنیم.

سنجری در این دیدار ضمن استماع سخنان اعضای هیئت رییسه اتاق گفت: قوانین در بخش تعاون به خوبی دیده شده است لذا ما در بحث اجرا نیاز به مطالبه گری داریم و عملکرد خود را باید آسیب شناسی کنیم و تلاش کنیم تا این حوزه پویا و فعال شود.

وی در ادامه با اشاره به همراهی این اداره کل با اتاق در جهت رفع برخی مشکلات گفت: آنچه برای ما حائز اهمیت است همراهی، همدلی، سلامت کاری و حرکت بر مدار قانون است و امیدواریم اتاق تلاش کند با فکر و ایده های جدید، تکمیل زنجیره ها و شبکه سازی به دنبال برنامه ریزی های کلان و تقویت این بخش باشد.

منبع: اتاق تعاون 

پایان خبر