تعاونکده
صفحه اصلی تعاونی ها

   

   

محصولات کشاورزی

شنداله

مرز دانش

  اخبار و مصاحبه تشکیل دبیرخانه تسهیل و رفع موانع تعاون، در اتاق تعاون فارس

با توجه به مشکلات تعاونی ها در مسیر توسعه و بهبود عملکرد اقتصادی تعاونی ها، رئیس اتاق تعاون فارس از تشکیل کارگروه تسهیل و رفع موانع تعاون خبر داد.

 بهروز فرهنگیان رئیس اتاق تعاون فارس گفت: با توجه به گلایه های متعدد تعاونی ها از مشکلات موجود در مسیر توسعه و بهبود عملکرد اقتصادی تعاونی ها و به منظور بررسی و آسیب شناسی مشکلات فعالان بخش تعاون، اتاق تعاون فارس اقدام به ایجاد دبیرخانه رفع موانع تعاون کرده است.

وی با بیان اینکه دبیرخانه کارگروه، در شیفت های صبح و عصر آماده پذیرش و دریافت مشکلات تعاونی ها خواهد بود، افزود: تعاونی ها می توانند مشکلات صنفی خود را از جمله امور مالیاتی، بیمه، مسائل بانکی، روابط کار، مسائل حقوقی و داوری، بازرگانی صادرات، گمرک، محیط کسب و کار و …را مطرح کنند.

رئیس اتاق تعاون استان فارس خاطر نشان کرد: دبیرخانه کارگروه پس از دریافت تقاضا، جلسات بررسی، ارزیابی و مشاوره با متقاضیان برگزار می نماید و موضوعات مطرح شده مورد پایش و پیگیری قرار می گیرند.

فرهنگیان اضافه کرد: اتاق تعاون فارس، عضو کارگروه های مهمی در استان از جمله کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی با شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی، هیئت های حل اختلاف مالیاتی، شورای توسعه تعاون، کمیسیون صیانت قضایی از حقوق فعالان اقتصادی، کارگروه توسعه اقتصادی، کمیسیون نظارت بر عملکرد واحدهای صنفی، کمیسیون نظارت بر تعاونی های استان و… است و می تواند از این مسیر مشکلات تعاونی ها را در حوزه های مختلف پیگیری کند.

منبع:اتاق تعاون

پایان خبر