تعاونکده
صفحه اصلی تعاونی ها

   

   

محصولات کشاورزی

شنداله

  اخبار و مصاحبه اعلام استان های پربارش/ خیزش گرد و خاک در جنوب شرق ایران

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به تداوم بارش‌ها طی امروز و فردا استان‌های پربارش را اعلام کرد.

احد وظیفه، با اشاره به این‌که امروز (دوشنبه 19 فروردین‌ماه) در غالب مناطق کشور رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود، گفت: شدت بارش امروز در خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سمنان، برخی نقاط یزد، شرق اصفهان، غرب کرمان، جنوب فارس و شمال هرمزگان است.

وی ادامه داد: در جنوب شرق کشور، در برخی نقاط سیستان و بلوچستان و کرمان احتمال خیزش گرد و خاک وجود دارد. همچنین برای شمال شرق کشور کاهش دما بین 4 تا 8 درجه پیش‌بینی می‌شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی اعلام کرد: فردا و پس‌فردا (سه‌شنبه و چهارشنبه 20 و 21 فروردین‌) در غالب مناطق کشور در بعضی ساعات رگبار و رعد و برق و وزش باد خواهیم داشت. شدت بارش فردا در شمال خراسان رضوی و پس فردا در برخی نقاط خراسان رضوی و ارتفاعات شرقی سمنان خواهد بود.

به گفته وظیفه، در روز چهارشنبه 21 فروردین‌ماه در سایر مناطق کشور نیز عمدتاً بارش‌ها به صورت پراکنده خواهد بود.

این کارشناس سازمان هواشناسی در پایان وضعیت جوی پایتخت را طی دو روز آینده پیش‌بینی و اعلام کرد: هوای تهران فردا و پس‌فردا (سه‌شنبه و چهارشنبه 20 و 21 فروردین‌) کمی ابری تا نیمه‌ابری و همراه با وزش باد خواهد بود. پیش‌بینی می‌شود بیشترین و کمترین دمای تهران طی این دو روز به ترتیب 21 و 10 و 22 و 11 درجه سانتیگراد باشد.

منبع:ایسنا

پایان خبر