تعاونکده
صفحه اصلی تعاونی ها

   

محصولات کشاورزی

شنداله

شرکت تعاونی شن وماسه 357 خرم آباد

  

  
شرکت تعاونی شن وماسه 357 خرم آباد
زمینه فعالیت:

شرکت تعاونی شن و ماسه 357 در سال 1373 در قالب یک تشکل تعاونی مرکب از ایثارگران فعالیتش را آغاز کرد. این شرکت با سرمایه گذاری 140 میلیون تومانی  بخش خصوصی و سیستم بانکی راه اندازی شد.

ظرفیت این واحد تولیدی 60 تا 40 هزار متر مکعب است و انواع مصالح دانه بندی شده تولیدی این کارگاه شامل ماسه شسته طبیعی- ماسه شسته شکسته- شن نخودی شن بادامی و ماکادوم است.

کلیه مصالح این واحد تولیدی مطابق با استاندارد 302 ملی کشورتولید و عرضه می شود.

در فرآیند تولید محصولات به لحاظ تهویه کردن با ماشین آلات مدرن در چهار مرحله مجزا شستشو و با بهترین کیفیت و منطبق با اصول استاندارد و فن آوری به بازار عرضه می شوند.

در این واحد برای عرضه مصالح با کیفیت مورد نیاز سازه های بتونی در پروژه های ساختمانی راه سازی و ابنیه سازی، الکهای متفاوتی در فرآیند تولید مصالح بکار گرفته شده است که این الکهای ضد سایش امکان تولید ماسه شسته طبیعی با سایز 08، ماسه شکسته با سایزهای 08 و 07، ماسه نخودی با سایز 012، ماسه بادامی با سایز 024 را تولید و به بازار مصرف عرضه می کند.

از آنجایی که بیش از 30 درصد بیس مصالح ساختمانی را مصالح شن وماسه تشکیل می دهد، مدیریت این کارگاه با هدف تولید مصالح کیفی مورد نیاز برای پروژه های ملی و خصوصی تمهیداتی پیش بینی کرده است و با انجام آزمایشات دوره ای  در هرماه ضمن حفظ کیفیت مصالح تولیدی، سعی کرده است موجبات رضایتمندی کار فرمایان را فراهم کند.

با توجه به تمهیدات پیش بینی شده در این کارگاه و به لحاظ بالا بودن کیفیت تولیدی آن، موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی استان لرستان  برابر مجوز شماره 19535 و مورخ 88/10/21 وبه موجبات مصوبات شورای عالی استاندارد کشور، پروانه کاربرد علامت استاندارد را به این واحد اهداء کرده است  که این خود نشان از مرغوبیت مصالح تولیدی این واحد کارگاهی شن وماسه دارد.

مدیریت این واحد افتخار دارد مرغوبترین مصالح دانه بندی شده شن وماسه را جهت نیاز خریداران، در اسرع وقت و برابر با نرخ های مصوب به خریداران عرضه کند.

                                         آجرهای بتنی مرغوب و بلوکهای اعلاء


این شرکت تعاونی همچنین مفتخر است با بکارگیری شیوه های نوین تولید مصالح بتنی، برای اولین بار در منطقه و با استفاده از دانش روز مصالحی را تحت عنوان آجرهای بتنی تولید و به بازار عرضه کند.

این آجرها با کیفیت بالا متشکل از پوکه، ماسه و سیمان در دستگاه های اتوماتیک و در ابعاد 6*20*10 سانتیمتر تولید می شود و به علت بالا بودن کیقیت آجرهای تولیدی در این کارگاه، موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی استان، مقاومت این آجرها را تا 400 پوند تخمین زده است.

طبق فن اوری علم جدید علاوه بر آجر ماسه سیمانی با کد علمی 26931118، بلوک دیواری با کد علمی 26951118 نیز از تولیدات این کارگاه می باشد که زیر مجموعه این شرکت تعاونی است.

بلوک های تولید شده در این کارگاه با کیفیت بالا و بازدهی مناسب در ابعاد 15*10*20 تولید و به متقاضیان عرضه می شود. همچنین این کارگاه تولیدی؛ توانایی تولید انواع آجر بلوک کیفی و مصالح مورد نیاز رادر 50 سایز و قالب متفاوت را دارا می باشد.

مهم ترین پروژه هایی که از مصالح تولیدی این شرکت تعاونی استفاده کرده اند عبارتند از:

* تامین مصالح شن وماسه بیمارستان شهید رحیمی

*تامین مصالح پروژه های جهاد نصر استان شامل پروژه مصلی الغدیر، پل خیر آباد و....

*تامین مصالح پروژه های سازمان آب و فاضلاب

*تامین مصالح ساختمانی ساختمان های نیروی انتظامی، دادگستری و تعزیراتمدیر عامل: کردعلی پاپی

شماره ثبت: 1649

اطلاعات تماس:

استان: لرستان
نشانی: خرم آباد- جاده کمربندی خرم اباد به سمت اهواز-جنب روستای پل بابا حسین کارگاه شن و ماسه پاپی
همراه: 09161612356

گالری تصاویر:


بخش نمایش فیلم غیر فعال است

بخش کاتالوگ غیر فعال است