تعاونکده
تبسم نوین
عنوان خدمات
مسئولان اطلاعات تماس
تعداد تعاونی ها: 3771
بازديد امروز: 82
ميانگين بازدید: 1597
بازديد کل: 2,977,439
 
   اخبار و مصاحبه

تامین 6.8 میلیارد یورو ارز بابت واردات در سامانه نیما
1397/09/19
بانک مرکزی اعلام کرد که از آغاز فعالیت سامانه نیما تاکنون معادل 6.8 میلیارد یورو ارز بابت واردات کالاها و خدمات مورد نیاز کشور برای واردکننده تامین ارز شده است.

صدور بخشنامه بیمه پردازی فرزندان دختر بیمه شدگان و مستمری بگیران بازنشسته و از کارافتاده کلی سازمان تامین اجتماعی
1397/09/19
بخشنامه نحوه بیمه پردازی فرزندان دختر بیمه شدگان و مستمری بگیران بازنشسته و از کارافتاده کلی از سوی سازمان تامین اجتماعی صادر شد.

کارگران امسال چقدر عیدی می گیرند؟
1397/09/19
در حالی که همه ساله پرداخت عیدی و پاداش کارگران در پایان سال پرداخت می شود، بخشی از کارگران به دلیل سخت شدن شرایط زندگی و ناتوانی در تامین هزینه‌های معیشتی، از کارفرمایان خواسته‌اند که عیدی پایان سال را برای تقویت قدرت خرید و جبران هزینه‌های زندگی خانوار زودتر دریافت کنند.

در گفتگو با معاون حقوقی و امور مجلس و سرپرست معاونت امور استان های اتاق تعاون ایران مطرح شد: صدور گواهی فعالیت ابزاری روزآمد برای ساماندهی تشکل های تعاونی
1397/09/18
نیاز به ساماندهی،روز آمد سازی و هویت بخشی به تشکل های تعاونی با توجه به تنوع و تکثر این نهاد مردمی اقتصاد ملی همواره یکی از ضرورت هایی بوده است که می توان از آن به عنوان یکی از دغدغه های فعالان بخش تعاون نام برد؛ دغدغه ایی که به گفته صمد مرعشی معاون حقوقی و امور مجلس و سرپرست معاونت امور استانهای اتاق تعاون ایران با کند و کاوی در ضوابط و قوانین فارغ از نوع و جنس و کیفیت آن یک تکلیف قانونی برای اتاق ها است

1397/09/17
سیزدهمین نشست کمیسیون آموزش اتاق تعاون ایران با حضور نمایندگان اتاق های تعاون و با 3 دستور برگزار شد.

افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون موجب تقویت تعاونی ها می شود
1397/09/15
معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون را عامل مهمی برای تقویت تعاونی‌ها دانست.

سهام عدالت زمان تقسیم سود نقدی سایر مشمولان سهام عدالت اعلام شد
1397/09/15
مقام مسئول سازمان خصوصی سازی با برآورد حدود 115 هزار میلیارد تومانی ارزش روز سبد سهام شرکت‌های بورسی و غیر بورسی سهام عدالت گفت: تا کنون سود نقدی مجامع دوره مالی 96 برای حدود 5 میلیون و 400 هزار نفر از مشمولان واریز شده است.

به مناسبت برگزاری سیزدهمین اجلاس بین المللی تعاون در آسیا و اقیانوسیه؛ پیام تشکر مدیرکل دفتر منطقه آسیا و اقیانوسیه به رئیس اتاق تعاون ایران
1397/09/14
بالو آیر مدیرکل دفتر منطقه آسیا و اقیانوسیه طی نامه ای به رئیس اتاق تعاون ایران، از برگزاری با شکوه سیزدهمین اجلاس بین المللی تعاون در آسیا و اقیانوسیه تقدیر و تشکر کرد.

5انتصاب توسط وزیر تعاون صورت گرفت معرفی معاونت تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
1397/09/14
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی احکام جداگانه ای تغییرات مدیریتی در این وزارتخانه را با 5 انتصاب جدید کلید زد.

تشریح جزییات لایحه بودجه سال 98/قیمت پیشنهادی دلار در بودجه سال اینده
1397/09/13
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس جزییات لایحه بودجه سال 98 را تشریح کرد و گفت احتمال تغییر ارقام بودجه وجود دارد.عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس جزییات لایحه بودجه سال 98 را تشریح کرد و گفت احتمال تغییر ارقام بودجه وجود دارد.

هیات رئیسه کمیسیون مرزنشینان اتاق تعاون انتخاب شدند
1397/09/13
نوزدهمین نشست کمیسیون تخصصی مرزنشینان اتاق تعاون ایران با حضور نمایندگان اتاق های استانی با 3 دستور تشکیل شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق تعاون ایران، نوزدهمین نشست کمیسیون تخصصی مرزنشینان با هدف برگزاری انتخابات هیات رئیسه کمیسیون، بررسی وضعیت آیین نامه مربوط به نرخ معافیت و میزان سهمیه واردا...

نقش بخش تعاون در توسعه فرصت های شغلی در ایران
1397/09/12
تعاونی‌ها در واقع سازمان‌های اقتصادی و اجتماعی انعطاف‌پذیری هستند که به اتکاء منابع خود یعنی امکانات مادی و معنوی اعضاء به وجود می‌آیند و تشکیل دهندگان این سازمان‌ها با یکدیگر توافق می‌کند که نسبت به حل دسته‌ای از مشکلات خاص که بین همه مشترک است، اقدام کنند.

شریعتمداری: قشر خدوم کارگر منشاء کار، تلاش و همواره همراه انقلاب هستند/ در دوره تحریم هم تکیه ما به کارآفرینان و کارگران است
1397/09/11
آیین تکریم و معارفه معاونین امور مجلس، حقوقی و استانها، امور تعاون، روابط کار، مدیرکل حوزه وزارتی و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتاعی استان تهران با حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

توزیع بسته حمایتی بین کارمندان دولت از فردا
1397/09/11
در راستای دستورالعمل پرداخت کمک جبرانی و حمایت غذایی از گروه‌های کم درآمد جامعه بسته حمایتی کارمندان از فردا توزیع خواهد شد.

سیزدهمین اجلاس بین المللی تعاون در آسیا و اقیانوسیه به خط پایان رسید
1397/09/11
سیزدهمین اجلاس بین المللی تعاون در آسیا و اقیانوسیه به میزبانی اتاق تعاون ایران، در آخرین روز با بازدید تعاونگران خارجی و داخلی از پروژه بازار بزرگ ایران به کار خود پایان داد.

مدیر برنامه ریزی اتحادیه ICA-AP اعلام کرد: ارتباطات ارزشمندی بین نمایندگان بخش تعاون کشورها برقرار کردیم
1397/09/10
ساوی تیری سینگ مدیر برنامه ریزی اتحادیه ICA-AP با بیان اینکه نمایندگان بیش از 30 کشور در سیزدهمین اجلاس بین المللی تعاون در آسیا و اقیانوسیه حضور داشتند گفت: توانستیم ارتباطات ارزشمندی را بین نمایندگان بخش تعاون در کشورهای مختلف برقرار کنیم.

سیزدهمین اجلاس بین المللی تعاون در آسیا و اقیانوسیه به خط پایان رسید
1397/09/10
سیزدهمین اجلاس بین المللی تعاون در آسیا و اقیانوسیه به میزبانی اتاق تعاون ایران، در آخرین روز با بازدید تعاونگران خارجی و داخلی از پروژه بازار بزرگ ایران به کار خود پایان داد.

دبیرکل اتاق تعاون در حاشیه بازدید میهمانان خارجی ICA از بازار بزرگ ایران مطرح کرد؛ پیشنهاد برگزاری اجلاس بین المللی بانک ها و تعاونی های اتحادیه جهانی
1397/09/10
دبیر کل اتاق تعاون ایران با اشاره به دستاوردهای میزبانی ایران در اجلاس بین المللی تعاون در منطقه آسیا- اقیانوسیه اظهار داشت: پیشنهاد برگزاری اجلاس بین المللی بانک ها و تعاونی های اتحادیه جهانی ارائه شد.

در جلسه کمیته  تخصصی کشاورزی اجلاس بین المللی تعاون در آسیا و اقیانوسیه مطرح شد: 80 درصد از پسته تولیدی از کشور خارج می شود
1397/09/07
جلسه کمیته‌های تخصصی اجلاس بین‌المللی تعاون در آسیا و اقیانوسیه امروز سه‌شنبه 6 آذر در سالن‌ همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد.

اجلاس بین المللی تعاون با شعار پیشنهادی ایران/سهم عظیم بخش تعاون از مراودات تجاری دنیا
1397/09/06
سیزدهمین اجلاس بین المللی تعاون منطقه ای ‌آسیاو اقیانوسیه با شعار پیشنهادی ایران تحت عنوان« با تعاون اقتصاد مقاوم تر بسازیم» در تهران آغاز به کار کرد.

مدیر کل اتحادیه بین المللی تعاون در منطقه آسیا و اقیانوسیه؛ تعاونی های ایران جزو فعالترین تعاونی ها در دنیا
1397/09/06
در منطقه آسیا اقیانوسیه تعاونی‌های زیادی وجود دارد که عمدتاً در زمینه‌های مصرف کشاورزی فعالیت می کنند و وجود حجم بالایی از بخش های فعال تعاونی مذکور در منطقه نشان دهنده ارتباط زیاد این دو حوزه و زندگی روزمره مردم است.

یک نماینده مجلس مطرح کرد؛ برگزاری سیزدهمین اجلاس بین المللی تعاون، فرصت ایده آل برای بخش تعاون کشور
1397/08/30
برگزاری اجلاس منطقه ای اتحادیه بین المللی تعاون در ایران، فرصت ایده آلی برای بخش تعاون کشور بوده و می تواند در توسعه بخش تعاون نقش مهمی ایفا کند.

در کمیسیون بانوان اتاق تعاون تشکیل یک صندوق و یک شورا مصوب شد
1397/08/30
سی و هشتمین نشست تخصصی کمیسیون بانوان اتاق تعاون ایران با پیگیری 5 دستور برگزار شد.

تعاونی ها بهترین ابزار برای تجمیع سرمایه های خرد هستند
1397/08/30
مدیرعامل اتحادیه تعاونی تولیدکنندگان فرش دستباف گفت: تعاونی‌ها بهترین و دموکراتیک‌ترین سازمان ها و تشکل‌هایی هستند که موفق شدند اسباب تجمیع سرمایه های خرد و نیروهای خلاق و مستعد و با انگیزه را برای انجام کارهای گروهی و کارآفرینانه فراهم کنند.

گفتگوی رادیویی معاون اقتصادی و امور بین الملل اتاق تعاون؛ بررسی سهم بخش تعاون در اقتصاد
1397/08/28
اگر سند بخش تعاون به معنی واقعی در جامعه اجرا شود می توان به افزایش سهم بخش تعاون از حوزه اقتصاد کشور بسیار امیدوار بود.

1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  -