شرکت تولیدی پوشش های صنعتی دریایی شمال - شیمی لوکس

معرفی محصولات و خدمات تماس با ما

شرکت تولیدی پوشش های صنعتی دریایی شمال با برند شیمی لوکس در سال 1384 در شهرک صنعتی بشل واقع در شهرستان سوادکوه شمالی با هدف تامین رنگ های مورد نیاز بخش صنعتی و ساختمانی با ارتقا سطح کیفی محصولات رنگی موجود و همچنین تنوع در سبد محصولات راه اندازی شد. شرکت شیمی لوکس با بهره مندی از نیروی انسانی متخصص و کارآمد و با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا تلاش نموده همراستا با برندهای مطرح این صنعت، با ارائه فرمولاسیون جدید، محصولات مطابق با نیاز بازارهای داخلی و خارجی را تولید نماید. در این راستا شرکت شیمی لوکس طی سال های اخیر با تجهیز آزمایشگاه بر اساس استانداردهای بین المللی توانسته به دستاوردهای شگرفی در بخش پوشش های حفاظتی، کفپوش های صنعتی، رنگ ترافیک، رنگ های آئینه و... دست یابد. به کارگیری از متخصصین بازار به شرکت شیمی لوکس کمک نموده تا با انجام تحقیقات مداوم و ارزیابی بازار و با بهره گیری از تجارب ارزنده شرکت های مطرح بین المللی، ضمن آگاهی از محصولات روز دنیا، اقدامات مورد نیاز به منظور همراستایی با این شرکت ها را در دستور کار خویش قرار داده و بسترهای لازم جهت رقابت با رقبای بین المللی خود را فراهم آورد.

شرکت شیمی لوکس به منظور خلق ارزش اجتماعی همواره تلاش می نماید با به کارگیری از مواد اولیه با کیفیت بالا، بهینه سازی فرآیند تولید و قیمت گذاری مناسب خدمات ارزنده ای به جامعه و مشتریان خود عرضه نماید. شرکت به منظور احترام به حقوق مشتریان، تولید محصولات با کیفیت، مطابق استاندارد بین المللی را سرلوحه خویش قرار داده و در این راستا با استقرار سیستم مدیریت کیفیت مفتخر به دریافت گواهینامه ISO2008:2015 از شرکت TUV NORD آلمان شده است. همچنین آزمایشگاه شرکت به عنوان تنها آزمایشگاه همکار سازمان استاندارد ملی ایران در حوزه رنگ های ساختمانی و صنعتی در استان مازندران توانسته سهم بسزایی در پویایی این صنعت ایفا نماید.

لازم به ذکر است که شرکت با رعایت مسائل زیست محیطی، عدم استفاده از مواد مضر در فرمولاسیون محصولات و استفاده از منابع سازگار با محیط زیست، گام های موثری در راستای مسئولیت پذیری اجتماعی و حفظ سلامت جامعه و هموطنان عزیز برداشته است. همچنین واحد ارتباط با مشتری با ارائه مشاوره تخصصی رایگان در انتخاب محصول مناسب و پیگیری مجدانه جهت اعمال خدمات پس از فروش سعی بر آن دارد تا موجبات رضایت مندی و رفاه مشتریان را به ارمغان آورد.

محصولات شرکت پوشش های صنعتی دریایی شمال در 7گروه اصلی به صورت زیر ارائه می گردد:

  1. رنگ های ساختمانی و تزئینی
  2. رنگ های صنعتی و پوشش های حفاظتی
  3. رنگ های ترافیکی
  4. کفپوش های صنعتی و ورزشی
  5. رنگ های مخصوص ورق و قوطی
  6. رنگ پشت آینه
  7. رنگ های ویژه

آدرس: سوادکوه شمالی، شهرک صنعتی بشل، فاز 2، خیابان همت، پلاک 142

تلفن 7-42433352-011

نمابر: 42433359-011

کدپستی: 478318664


نام و نام خانوادگی:

آدرس ایمیل:

شماره تماس:

متن پیام:


کد امنیتی را وارد نمایید:
Please Enable cookies

میزبانی شده در تعاونکده - سامانه جامع تعاون و صنوف وابسته