صنایع شیمیایی کربن پلاست تهران

معرفی تصاویر کارخانه ها تماس با ما

صنایع شیمیایی کربن پلاست تهران با بیش از 40 سال سابقه در عرصه تولید و صنعت، مواد اولیه و افزودنی ها با بالاترين كيفيت در تناژهای متفاوت را با مناسب ترين قيمت و بدون واسطه در اختيار صنايع مختلف قرار می دهد.

محصولات صنایع شیمیایی کربن پلاست تهران:

روغن دی‌او‌پی DOP
دی اکتیل فتالات dioctyl phtalate و یا روغن دی‌او‌پی (DOP) یکی از مهم‌ترین و پرمصرف‌ترین پلاستی سایزرهای (نرم کننده‌های) پودر PVC است که از استریفیکاسیون الکل ۲-اتیل هگزانول و انیدرید‌فتالیک درون راکتور مجهز به همزن در مجاورت کاتالیست تولید میشود.


روغن دی او تی پی DOTP
اکتیل تر فتالات ، Dioctyl terephthalate و یا روغن دی او تی پی (DOTP) گونه ای از پلاستی سایزر های پودر پی وی سی استکه با گسترش تکنولوژی و دانش ، برای پوشش معایب و مضرات روغن DOP تولید شد که از استریفیکاسیون الکل ۲-اتیل هگزانول و ترفتالیک اسید در مجاورت کاتالیست تولید میشود.


روغن دی او ای DOA
دی اکتیل آدیپات، Dioctyl Adipate ویا روغن دی او ای (DOA) استری است که از واکنش الکل ۲-اتیل هگزانول و آدیپیک اسید تولید میشود.


تترا ایزوپروپیل تیتانات Tetra Iso Propyl Titanate
یک کاتالیزور فلزی محسوب می شود که برای تولید پلی الفین ها و پلی کربنات استفاده می شود و باعث بهبود عملکرد پلیمریزاسیون الفین، استری شدن، چگالش و واکنشهای افزودنی می شود در حالی که محصولات فرعی ناخواسته را هم از بین می برد.

گالری تصاویر

آدرس : قم، شهرک صنعتی شکوهیه، بلوار آیت الله خامنه ای، کوچه 3 (رعنا)، پلاک 58

کدپستی: 3738113513

مدیر داخلی مالی و فروش: 09100558858
مدیر عامل: 09121518468


نام و نام خانوادگی:

آدرس ایمیل:

شماره تماس:

متن پیام:


کد امنیتی را وارد نمایید:
Please Enable cookies

میزبانی شده در تعاونکده - سامانه جامع تعاون و صنوف وابسته