گروه پرنیای کویر یزد - تولید کننده کود شیمیایی

معرفی محصولات و خدمات تماس با ما

گروه پرنیای کویر یزد

کشاورزی در نگرشی تخصصی ، صنعتی استراتژیک و حیاتی به شمار می رود . بر این اساس گروه پرنیای کویر یزد با هدف تقویت زیر ساختهای بخش کشاورزی و ارتقای بهره وری در مزارع با توسعه دانش و بومی سازی علوم روز بر پایه اقلیم و شرایط آب و خاک هر منطقه از میهن مان، اراده و عزمی برآمده از تجارب مهندسین و متخصصین کشاورزی را همگرا نمود تا محصولی مطابق با نیاز هر منطقه از کشور را تولید و عرضه نماید.

شرکت پرنیای کویر یزد از سال ۱۳۸۳ در زمینی به مساحت ۳۰ هزار متر مربع واقع در یزد فعالیت خود را با عقد قرارداد های مکرر تولید انواع کود های ماکرو با شرکت خدمات حمایتی کشاورزی با تولید و توزیع بیش از ۲۰ هزار تن کوهای ماکرو (زارعت و باغبانی ) گامی موثر در تامین کود های مورد نیاز کشور برداشته است.

همچنین در راستای افزایش صادرات غیر نفتی کشور تا کنون بالغ بر ۳۰ هزار تن انواع محصولات خود را به کشور های مجاور صادر نموده است.

از شرکتهای وابسته به گروه پرنیای کویر یزد ، شرکت سی آر تی (CRT) در امارات متحده عربی ، شرکت مانیراه سیستان (تنها تولید کننده کودهای شیمیایی در جنوب شرق کشور ) و هلدینگ اگری تجارت (توزیع کننده انواع نهاده های کشاورزی ) می باشند.

گالری تصاویر

نام و نام خانوادگی:

آدرس ایمیل:

شماره تماس:

متن پیام:


کد امنیتی را وارد نمایید:
Please Enable cookies

میزبانی شده در تعاونکده - سامانه جامع تعاون و صنوف وابسته